Vieme, že v našom regióne je veľa nezamestnaných alebo ľudí, ktorí nie sú spokojní so svojimi príjmami. Aj títo ľudia si zaslúžia nové šance na zamestnanie, zvýšenie životnej úrovne a s tým spojené aj lepšie bývanie a vyššiu životnú úroveň.

Stále počúvame, že v našom regióne sa nedá nájsť práca, a keď už tak za malé peniaze, a preto sme sa rozhodli hľadať možnosti ako pomôcť tejto skupine ľudí, uľahčiť a zlepšiť finančnú situáciu v ich rodinách. Začali sme aktívne hľadať možnosti ako pomôcť tejto skupine ľudí. A našli sme.

Naskytla sa príležitosť pre ľudí, ktorí nemajú problém vycestovať za prácou do susedného Rakúska. Práca sa vykonáva v týždenných alebo dvojtýždenných turnusoch v závislosti od vzdialenosti pracoviska. Ubytovanie zabezpečuje firma. Pracovný pomer je na dobu neurčitú. Požaduje sa znalosť nemčiny aspoň 2 ľudí z partie. Výplata je vyplácaná na účet. Neplatia sa žiadne poplatky.

Slovenská firma, ktorá zamestnáva odborníkov na stavebníctvo hľadá šikovných šalovačov, sadrokartonistov, odborníkov na stavebné práce. Výhodou je, že budú zamestnanci slovenskej firmy, ktorá platí na pomery v našom regióne veľmi slušne. Ďalšou výhodou je to, že za nich budú platené odvody na Slovensku, a potom môžeme týmto zamestnancom do budúcna sprostredkovať aj úver či už na zlepšenie bývania, na zariadenie bytu alebo na čokoľvek, čo budú potrebovať, aby si zlepšili životný štandard.

Categories: Nezaradené

%d blogerom sa páči toto: