1. Všetko, čo je potrebné na bezstarostnú dovolenku, nájdete na jednom mieste. Dovolenka vašich snov na jedinej webovej lokalite. Na fireflies.com nájdete všetko, čo môžete potrebovať na zorganizovanie nezabudnuteľnej cesty. Zvoľte si destináciu a zobrazte najvýhodnejšie ponuky ubytovania, zakúpte si letenku len niekoľkými kliknutiami, objednajte si transfer alebo si za krátky čas a v predstihu zorganizujte programy! Celú cestu zarezervujete bez toho, aby ste čo len raz opustili lokalitu fireflies.com, a navyše môžete za služby platiť zo svojho cestovného zostatku!

2. Zaujímate sa o najvýhodnejšie ponuky ubytovania? Fireflies zhromaždila ponuky 300 000 hotelov z celého sveta. Jednoducho zadajte, kam chcete cestovať a my nájdeme ubytovanie vyhovujúce vašim potrebám. Kvalitné obrázky jednotlivých izieb a jasné informácie z údajového listu vybratého hotela vám pomôžu správne sa rozhodnúť.

3. Letecky vás dopravíme kamkoľvek! V našom systéme ponúka lety 900 leteckých spoločností – z ktorých je 230 nízkorozpočtových. Ak ste sa už rozhodli, kam chcete letieť, dovoľte nám nájsť pre vás najlepšiu ponuku. Pomocou nášho nástroja na vyhľadávanie leteniek si môžete letenku rýchlo a za dobrú cenu zakúpiť len niekoľkými kliknutiami, a za rezerváciu môžete platiť aj svojím cestovným zostatkom.

4. Zaslúžite si aj potešenie z bezstarostného príjazdu. Nepočítajte sekundy v obave, či prídete načas! Nechajte vašu cestu medzi letiskom alebo železničnou stanicou a vybratým hotelom naplánovať iných! Ak si na lokalite Fireflies zarezervujete transfer, čaká vás ešte lepšia dovolenka. Prirodzene, aj za transfer môžete platiť zo svojho cestovného zostatku.

5. Kamkoľvek cestujete, čakajú tam na vás rozmanité a zaujímavé programy. S Fireflies budete mať najlepšie a najvzrušujúcejšie podujatia a obľúbené atrakcie priamo pred sebou! Zo svojho kresla si zarezervujte prehliadku pamätihodností, kúpte si lístok na ruské koleso, rodinnú vstupenku do múzea či dokonca rezerváciu na let teplovzdušným balónom, aby ste sa počas samotnej cesty mohli plne sústrediť na zážitky.

Registrovať sa môžete pomocou tohto odkazu: Bezplatná registrácia Fireflies

Zdroj: fireflies.com

 

%d blogerom sa páči toto: